Graujošās tehnoloģijas

Šobrīd jautājums, kam tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, ir veids kā, no vienas, puses tikt galā ar riskiem un, no otras, izmantot priekšrocības, ko paver agresīvais graujošo inovāciju (disruptive innovations) uzbrukums. Termins tiek lietots gan biznesa, gan tehnoloģiju jomā - graujoša tehnoloģija (disruptive technology) ir tehnoloģija, kas aizvieto iesakņojušos tehnoloģiju un sašūpo industriju, jeb jauns produkts, kas rada pilnībā jaunu industriju.

Nemaz tik sen kā mobilie telefoni padarīja iespējamu zvanu veikšanu no jebkuras vietas un sagrāva telekomunikāciju industriju. Viedtālruņi lielā mērā aizvietoja personālos datorus un, pateicoties pieejamajām aplikācijām, sagrāva kabatas foto kameras un GPS iekārtas.

ERP jomā redzam, ka aizvien svarīgāk kļūst front office īpašības pārnest uz back office risinājumu. Lai to realizētu, programmatūru izstrādātāji veido risinājumus, kur lietotājs strādā tikai front office vidē, kas ir atbilstoši savienota ar back office risinājumu. Tādējādi lietotājam tiek nodrošināta ērta un pazīstama darba vide, un netiek pazaudēta back office sistēmu svarīgā funkcionalitāte. Epicor šim nolūkam piedāvā Epicor ICE platformu.

Uzņēmumu vadītājiem:

Fortune Aberdeen Group Gartner
Epicor TEC 2018. gada Epicor iScala salīdzinājums ar citiem ERP risinājumiem
Epicor iScala saņem Zelta apbalvojumu Best in Biz Awards 2018 International
Klientiem pieejama jaunākā Epicor iScala versija
CIO Review speciālizlaidums par Epicor
Info-Tech Research Group nosauc Epicor par vadošo ERP programmatūru izstrādātāju vidēja lieluma uzņēmumiem
Klientiem pieejama jaunākā Epicor ERP versija
Epicor iScala International Business Awards saņem Gold Stevie® Award