viaPro

viaPro ir biznesa vadības konsultāciju uzņēmums, kas palīdz kompānijām ieviest Informācijas tehnoloģiju bāzētas biznesa vadības sistēmas, uzlabot biznesa procesus un veidot inovatīvus risinājumus. Mūsu uzņēmuma stratēģiskais mērķis ir, apvienojot pieredzi un zināšanas Biznesa Vadības Risinājumu (ERP) jomā ar nākamās paaudzes informācijas tehnoloģijām, ļaut mūsu klientiem realizēt biznesa idejas un rast aizvien jaunas konkurences priekšrocības savos tirgos. Mēs mērķtiecīgi investējam speciālo zināšanu apguvē un dodam tālāk Klientiem savu biznesa un organizāciju kultūru pieredzi.

viaPro jau vairāk nekā 20 gadus darbojas dažādos ERP sistēmu ieviešanas un IT risinājumu integrāciju projektos Baltijā un Polijā. Mēs regulāri sekojam līdzi tirgus tendencēm, lai saviem klientiem spētu sniegt lielāku pievienoto vērtību dažādos IT projektos, tādejādi sasniedzot augstāku projektu investīciju atdevi. Ticam, ka par mūsu darbu kvalitāti un eksperta zināšanām runā sadarbība ar mūsu klientiem ar daļu no kuriem strādājam jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1994. gadā. Ar savām zināšanām palīdzam klientiem visos darba etapos, kas saistīti ar biznesa vadības risinājumu izmantošanu, ieviešanu, paplašināšanu utt. – gan prasību izpētē un formulēšanā, kad pie apvāršņa parādās vīzija par teorētiski nepieciešmo, gan izmaiņu vadību, kas ir būtisks aspekts pašā sistēmas ieviešanas laikā, gan arī risinājuma uzturēšanā un tālākā attīstībā, kad sākotnējais projekts jau ir pabeigts.

viaPro ir vecākais uzņēmums Latvijā, kas strādā ar Epicor iScala ERP risinājumiem un ar savu turpat 20 gadu pieredzi var garantēt augsta līmeņa zināšanas biznesa vadības sistēmas atbalstam visos darba etapos, sākot ar prasību izpēti, izmaiņu vadību ieviešanas laikā, uzturēšanu un risinājumu attīstības vadību.

Uzņēmumu vadītājiem:

Fortune Aberdeen Group Gartner
Epicor TEC 2018. gada Epicor iScala salīdzinājums ar citiem ERP risinājumiem
Epicor iScala saņem Zelta apbalvojumu Best in Biz Awards 2018 International
Klientiem pieejama jaunākā Epicor iScala versija
CIO Review speciālizlaidums par Epicor
Info-Tech Research Group nosauc Epicor par vadošo ERP programmatūru izstrādātāju vidēja lieluma uzņēmumiem
Klientiem pieejama jaunākā Epicor ERP versija
Epicor iScala International Business Awards saņem Gold Stevie® Award