Mēs esam VIAPRO

viaPro ir biznesa tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums, kas palīdz kompānijām augt un maksimizēt peļņu, izmantojot modernās Informācijas Tehnoloģijas. Mūsu uzņēmuma stratēģiskais mērķis ir, apvienojot industriju pieredzi ar zināšanām Biznesa Vadības Sistēmu (ERP) un nākamās paaudzes tehnoloģiju jomā, ļaut mūsu klientiem realizēt biznesa idejas un rast priekšrocības savos tirgos.   

Ar vairāk kā 25 gadu pieredzi ERP sistēmu ieviešanas un IT risinājumu izstrādes jomā un dziļu specializāciju Epicor biznesa sistēmās un platformās, mēs esam azartiski jaunu iespēju un metožu meklētāji. Mēs mērķtiecīgi investējam speciālo zināšanu apguvē, lai nodotu Klientiem savu biznesa un multinacionālo organizāciju kultūru pieredzi. Mūsu komanda apvieno nozaru biznesa vadības sistēmu konsultantus, sistēmu arhitektus un programmētājus, lai katru Klienta ideju pārvērstu produktīvā biznesa risinājumā.    

Mūsu panākumu stūrakmens ir nepārtraukta zināšanu paplašināšana, darba efektivitāte, ātrums, elastība un ilgtermiņa partneri. Un mēs ticam, ka mums ir jābūt ambicioziem, lai varētu dot pievienoto vērtību veiksmīgiem un augošiem uzņēmumiem!

Idejas biznesa procesu 
inovatīviem risinājumiem ?

0.0129 | 35 queries in 0.00744 | 2.00 MB