Mēs esam VIAPRO

viaPro ir biznesa tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums, kas palīdz kompānijām augt un maksimizēt peļņu, izmantojot Informācijas Tehnoloģijas biznesa procesu vadībai, lai veidotu unikālus risinājumus. Mūsu uzņēmuma stratēģiskais mērķis ir, apvienojot industriju pieredzi ar zināšanām Biznesa Vadības Sistēmu (ERP) jomā un nākamās paaudzes informācijas tehnoloģijām, ļaut mūsu klientiem realizēt biznesa idejas un rast priekšrocības savos tirgos. 

Ar vairāk kā 25 gadu pieredzi ERP sistēmu ieviešanas un IT risinājumu izstrādes jomā un dziļu specializāciju Epicor biznesa sistēmās un platformās, mēs esam azartiski jaunu iespēju un metožu meklētāji. Mēs mērķtiecīgi investējam speciālo zināšanu apguvē un nododam tālāk Klientiem savu biznesa un multinacionālo organizāciju kultūru pieredzi. Mūsu komanda apvieno nozaru biznesa vadības sistēmu konsultantus, sistēmu arhitektus un programmētājus, lai katru Klienta ideju pārvērstu produktīvā biznesa risinājumā.    

Mūsu panākumu stūrakmens ir nepārtraukta zināšanu paplašināšana, darba efektivitāte, ātrums un elastība, un ilgtermiņa partneri. Un mēs ticam, ka mums ir jābūt ambicioziem, lai varētu strādāt ar veiksmīgiem un augošiem uzņēmumiem!

Uzlabo biznesa procesu
ar inovatīviem risinājumiem!

0.0356 | 35 queries in 0.02377 | 2.00 MB