Mēs esam biznesa tehnoloģiju eksperti

4. Risinājumu dzīves cikla vadība

IT Risinājuma dzīves cikla vadība un atbalsts ir divi vienlīdz svarīgi uzdevumi risku brīvai biznesa plūsmai. Mēs esam pārliecināti, ka risinājuma atbildīga uzturēšana ir priekšnosacījums, lai iegūtu pilnu atdevi no ERP un ar to saistītām sistēmām, un tā ir atbildīgi jāplāno, lai atbalstītu jebkuru biznesa izmaiņu.

Mūsu klientiem ir pieejami Programmatūras uzturēšanas un Risinājuma HelpDesk pakalpojumi. Ja esat parakstījuši programmatūras uzturēšanas līgumu ar Epicor, arī mēs sniedzam atbalstu šī līguma ietvaros. viaPro HelpDesk serviss paplašina klasisku programmatūras uzturēšanas pakalpojumu, iekļaujot jūsu biznesa procesus un prakses know-how, un nepieciešamības gadījumā garantē jūsu darbinieku aizstāšanu ar mūsu speciālistu.

1. ERP sistēmas ieviešana

Izvēlies labāko - EPICOR. Mēs esam Epicor biznesa sistēmu speciālisti un nodrošinām profesionālu atbalstu, lai panāktu sistēmas ieviešanas rezultāta atbilstību investīcijas mērķiem.

2. Sistēmu integrācija

Mēs nodrošinām biznesa sistēmu integrācijas risinājumu izstrādi, sākot ar biznesa loģikas definīciju, dizaina specifikāciju, izstrādi, un pēc-ieviešanas uzraudzību.

Idejas biznesa procesu 
inovatīviem risinājumiem ?

0.0131 | 36 queries in 0.00760 | 2.00 MB