Mēs saprotam Jūsu darbības nozari

Metālapstrāde

ir augstas pievienotās vērtības nozare, kurā lielu lomu spēlē spēja adaptēt Industrijas 4.0 noteikumus un ieviest digitālos risinājumus. 

No biznesa vadības viedokļa nozarē sarežģītākie un kritiskākie uzdevumi ir divi: spēt noteikt izstrādājuma pašizmaksu saņemot pasūtījumu, lai nekļūdītos ar pārdošanas cenu, un spēt noteikt, vai izstrādājumu varēs piegādāt pasūtītājam vēlamajā termiņā. Bieži ražošanas modelis ir ražot-pasūtījumam, vai jaukts – ražot-pasūtījumam kombinācijā ar ražot-noliktavai.

No procesu vadības viedokļa - kā izmantot tehnoloģijas procesu integrācijai un kā, un vai, adaptēt industriālo lietu interneta (IIoT) konceptus un metodes iekārtu lietderības kontrolei un ražošanas procesu uzlabošanai. 

viaPro konsultanti praksē ir pārliecinājušies, ka integrētas ERP sistēmas ieviešana palīdz optimizēt un risināt materiālu plūsmas kontroli, pašizmaksas kontroli, materiālu un pasūtījumu partiju kontroli, kvalitātes kontroli un noliktavu disciplīnu. Lielu pievienoto vērtību dod materiālu iepirkumu ķēdes integrācija ar piegādes partneriem līdz pat just-in-time piegādes modelim. 

Tehnika un serviss

līgumu finanšu kontrole, rezerves daļas, apkopes grafiku plānošana, mobilitāte, un reaģēšanas ātrums

Idejas biznesa procesu 
inovatīviem risinājumiem ?

0.0151 | 36 queries in 0.00880 | 2.00 MB